Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wymiana turbo na większe - BKD

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wymiana turbo na większe - BKD

    Witam wszystkich
    Tak jak w temacie mój asv jest glośniejszy od innych asv porównywałem z leonem i identyczną octavią, zresztą każdy mechanik u jakiego byłem dziwił się dlaczego tak głośno chodzi, popychacze nie wchodzą w rachube nie ma metalicznego dzwięku i każdy z nich jednogłośnie też to stwierdził, twierdzą że to mogą być wtryski ale jak jest duży mróż to zaczyna chodzić prawie jak benzyna, najgorzej jest na zimnym silniku jak się nagrzje możliwej chociaż d*py nie urywa. Czy ktoś coś może powiedzieć więcej, co można jeszcze sprawdzić, nie chce jechać na sprawdzenie wtrysków bo powiedział mi za sztuke 40zł (samo sprawdzenie !!!), a i gdzie moge jeszcze znaleść wtrysk sterujący bo coś tam ludzie wspominali że też może być winowajcą (kąt wtrysku byył niedawno ustawiany - 52).

  • #2
    [O2] Wymiana turbo na większe - BKD

    Witajcie
    Nieuchronnie zbliża się czas kiedy będę robił porządek z turbo(i głowicą) - nalatane ponad 218tys km, wyje przy wstawaniu, ostatnio były notlaufy, czasami puści bąka.

    Ktoś mi gdzieś tu na forum napisał, że mogę zamontować większe turbo i tu mam pytania:
    1. Czy montaż odbywa się P&P?
    2. Czy potrzebny jest chips/strojenie po założeniu większej turbiny?
    3. Czy jakieś inne elementy trzeba wymienić do większego turbo np IC?
    4. Czy macie namiar na jakiś zakład, który za dopłatą dokonałby takiej zamiany?

    To co chcę osiągnąć, to jakieś 170KM - wiem, że są 2 drogi:
    1 - stare turbo + czips
    2 - większe turbo i... też czips?

    Dzięki za pomoc
    Moja Skodzina

    Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez krzygaj
      Czy montaż odbywa się P&P?
      zależy jaką turbine zechcesz włożyć

      Zamieszczone przez krzygaj
      zy potrzebny jest chips/strojenie po założeniu większej turbiny
      strojenie na pewno i korekta programu

      Zamieszczone przez krzygaj
      Czy jakieś inne elementy trzeba wymienić do większego turbo np IC
      patrz punkt 1- zależy co włozysz ale zazwyczaj tak- może niekoniecznie IC ale np doloty

      Zamieszczone przez krzygaj
      Czy macie namiar na jakiś zakład, który za dopłatą dokonałby takiej zamiany
      temat wielokrotnie poruszany- Warszawa, Łodź, bielko, Katowice .............


      Zamieszczone przez krzygaj
      o co chcę osiągnąć, to jakieś 170KM -
      tyle to sam program bez przeróbek :roll:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X